tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2020

Megrez wydłuża godziny pobierania materiału do badań laboratoryjnych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez rozszerza godziny pobierania materiału do badań laboratoryjnych. Od poniedziałku, 3 sierpnia można je odpłatnie wykonywać już przez pięć dni w tygodniu.

Megrez wydłuża godziny pobierania materiału do bad
Megrez wydłuża godziny pobierania materiału do badań laboratoryjnych · fot. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o.o.


W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki punkt pobrań, zlokalizowany w poradni nocnej i świątecznej opieki, będzie czynny od 8️.0️0 do 1️2️.00 a w środy, które - jak wcześniej - będą promocyjne, próbki do badania pobierane będą od 8️.00 do 14.00. Do oferty szpitalnego laboratorium wracają również pakiety promocyjne. Wyniki badań można będzie odbierać codziennie od 8️.00 do 1️4.00.

Pracownicy punktu pobrań proszą ze względów bezpieczeństwa o zachowanie 2 m odległości, noszenie maseczek oraz wchodzenie pojedynczo na pobranie krwi po wezwaniu pielęgniarki. Nie ma też potrzeby przychodzić na badania wcześniej, by nie tworzyć skupiska pod drzwiami.

BM / tychy.info, źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.