tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2020

Konkurs "Praca dawniej" - wyślij stare zdjęcie z pracy

Jak wyglądała praca przed erą komputerów, smartfonów i tabletów? Jak dostarczało się pilne wiadomości i z jakich narzędzi korzystano na co dzień? Aplikuj.pl zorganizował konkurs dla mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego w wieku 60+.

Reklama

praca dawniej


Celem konkursu pt. „Praca dawniej” jest zebranie zdjęć przedstawiających codzienność w dawnej pracy - im starszych, tym lepiej. Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić do 11 września specjalny formularz online: www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie

Można w nim przesłać maksymalnie 3 zdjęcia związane z pracą wykonywaną w przeszłości wraz z opisem. Formularz nie musi być wypełniony przez samego uczestnika - za jego zgodą może go zgłosić bliski lub znajomy. Po zakończeniu konkursu będzie można obejrzeć galerię zdjęć nadesłanych przez uczestników. Do wygrania atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe, książki oraz praktyczne gadżety.

Konkurs w całości przeprowadzany jest bezpieczną drogą internetową. Pełny regulamin pod adresem: www.aplikuj.pl/konkurs-senior .

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.