Wiadomości
- 30 lipca 2020
- wyświetleń: 1702
Nowe pompy infuzyjne dla oddziału internistycznego w Szpitalu Miejskim
Od kilku dni na oddziale internistycznym w Szpitalu Miejskim pracują nowe pompy infuzyjne.
Urządzenia wyposażone są m.in w funkcję automatycznego wykrywania rozmiaru strzykawek czy bibliotekę leków. Sprzęt trafił do placówki dzięki wsparciu Fundacji Cicha-Nadzieja, która przekazała środki na jego zakup.
ZOBACZ TAKŻE
"Odwołuję, nie blokuję". Tyski Szpital Miejski włączył się do ogólnopolskiego programu
Gorący tematObowiązkowa apteczka od 1 czerwca? Dementujemy informacje wyssane z palca
340 000 zł dofinansowania dla szpitala Megrez. Zostana przeznaczone na projekt "Zdrowy pracownik"
Megrez rozwija opiekę nad przyszłymi mamami. Szpital uruchomił Poradnię Patologii Ciąży
Niezwykła historia w Megrezie. Lekarz przyjął ją na świat, spotkali się po 26 latach - jako lekarze
Przed nami (przynajmniej) dwa lata utrudnień. Rusza budowa wiaduktu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








