tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2020

[ZDJĘCIA] Dostawczak wjechał wprost pod ciągnik siodłowy

W piątek, 24 lipca około godziny 19.20 na ul. Mikołowskiej, tuż przed zjazdem do bramy towarowej tyskiego browaru w kierunku skrzyżowania z ul. Katowicką, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego Renault oraz ciągnika siodłowego Scania z naczepą.

Zderzenie dostawczaka z ciężarówką na ul. Mikołowskiej - 24.07.2020 · fot. 112Tychy


W wyniku zdarzenia samochód dostawczy uderzył jeszcze w przydrożne drzewo, a ciągnik siodłowy wjechał na tory kolejowe prowadzące do browaru, którymi akurat poruszał się pociąg towarowy. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały patrole policji oraz zastępy JRG Tychy. Ruch w kierunku skrzyżowania z ul. Katowicką został zablokowany. Po kilkunastu minutach wprowadzono ruch wahadłowy.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca dostawczego Renaulta, który nie zachował ostrożności przy zmianie pasa z lewego na prawy i wjechał wprost pod ciągnik siodłowy. Przed godziną 22.00 uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową, a ruch został przywrócony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.