tychy.info

Wiadomości

  • 25 lipca 2020

GKS Tychy w grze o baraże - zapowiedź 34. kolejki i oferta bukmachera!

Materiał partnera:

W sobotę GKS Tychy rozegra swoje ostanie spotkanie ligowe w sezonie 2019/2020. Rozgrywki pełne wzlotów i upadków mogą zakończyć się jeszcze happy endem i udziałem w barażach. Co musi się stać, aby do tego doszło, a także jak bukmacher forBET przewiduje spotkanie z GKS’em Bełchatów? O tym w dzisiejszym tekście!

GKS TychyTyszanie są jedynym zespołem w lidze, który może się pochwalić tak równym bilansem spotkań. Od początku rozgrywek zanotowali po 11 wygranych, remisów i porażek. W którą stronę przechyli się szala po sobotnim meczu z Bełchatowem? Bukmacher ForBET i jego analitycy przewidują, że GKS Tychy powinien dołożyć 12. zwycięstwo w tym sezonie ligowym.

Podopieczni trenera Ryszarda Komarnickiego ciągle liczą się w grze o awans. Aby było to możliwe, muszą wygrać z Bełchatowem, a następnie liczyć na korzystne wyniki na innych stadionach. O możliwościach awansu przeczytasz w dalszej części tekstu.

Królowie Śląska mieli realną szansę, aby zapewnić sobie udział w barażach w ciągu ostatnich czterech kolejek, jednak brak zwycięstwa w tym czasie mocno zmniejszył szanse tego zespołu. Obecnie, Tyscy muszą nie tylko wygrać swój mecz, ale również liczyć na korzystny układ rywali. Sytuacja jest trudna, jednak nie jest niemożliwa. GKS skomplikował sobie sytuacje, przegrywając w ostatniej kolejce ze Stomilem.

Atutem GKS’u w obecnej kampanii nie jest gra na swoim boisku. Tyszanie zajmują dopiero 12. pozycję w klasyfikacji meczów domowych. Z 16 rozegranych spotkań, zanotowali sześć wygranych, tyle samo remisów i cztery porażki.

GKS BełchatówOd dłuższego czasu w kuluarach toczą się rozgrywki dotyczące przyszłości klubu z Bełchatowa. Dalsze istnienie Brunatnych od miesięcy stoi pod znakiem zapytania. Można powiedzieć, że sobotnie spotkanie będzie rozgrywką o być, albo nie być.

W obecnej sytuacji niektórzy zawodnicy mają kilkumiesięczne zaległości w wypłatach z klubu. Przypomnijmy, że nie tak dawno kontrakt z klubem rozwiązał kapitan - Marcin Grolik. W aktualnej sytuacji w tabeli nie pomogło również rozstanie z trenerem Derbinem.

Brunatni mają o tyle dobrą sytuację, że bliżej do spadku mają drużyny GKS’u Jastrzębie, a także Olimpii Grudziądz, jednak na pewno nie mogą spać spokojnie. Możliwy jest scenariusz, w którym nawet w przypadku porażki utrzymają się 1. Lidze, jednak jeśli chcą być bezpieczni, bez względu na wyniki rywali - muszą wygrać w Tychach.

Bilans meczów bezpośrednich między tymi drużynami jest lepszy dla GKS’u Bełchatów, jednak to Tyszanie wygrali w dwóch ostatnich pojedynkach z tym przeciwnikiem.

Statystyki i najważniejsze liczbyGKS Tychy podejdzie do tego meczu z wymogiem wygranej, jednak statystyki ostatnich spotkań nie są tak korzystne, jak kursy bukmachera forBET. Królowie Śląska w każdym z ostatnich czterech meczów ligowych przynajmniej raz wyciągali piłkę z siatki.

Trzy z czterech ich ostatnich pojedynków zakończyły się wynikiem BTTS i +2,5 gola, co również może być wskazówką dla typerów.

Po drugiej stronie barykady znajduje się GKS Bełchatów, który zamiast walczyć o baraże, rywalizuje o utrzymanie w lidze. Brunatni mają tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową, a brak zwycięstwa w trzech ostatnich meczach nie napawa optymizmem.

GKS Tychy w grze o baraże - zapowiedź 34. kolejki i oferta bukmachera!


GKS Tychy - baraże nadal możliwe!Jeśli spojrzysz w ligową tabelę, to nietrudno zauważyć, że czynników potrzebnych do udziału w barażach GKS’u Tychy jest naprawdę dużo. Pierwszym i najważniejszym, aby w ogóle rozpocząć takie rozważania, jest wygranie meczu z ekipą Brunatnych. Bełchatów na pewno tanio skóry nie sprzeda, ponieważ gra o utrzymanie, a historia spotkań tych drużyn pokazuje, że lepiej radzą sobie ekipy przyjezdne.

Jeśli uda się zrealizować punkt pierwszy, czyli wygraną, to następnie Królowie Śląska będą musieli liczyć na korzystny układ z innych stadionów.

GKS Tychy - scenariusze awansu do barażów:

GKS Tychy w grze o baraże - zapowiedź 34. kolejki i oferta bukmachera!


Bukmacher forBET najniżej ze wszystkich drużyn, które pozostaje w grze o baraże, ocenia szanse GKS’u Tychy. Termalica jest tutaj zdecydowanym faworytem do walki o Ekstraklasę.

Typy na mecz i oferta bukmacheraGKS Tychy w grze o baraże - zapowiedź 34. kolejki i oferta bukmachera!


Bukmacher forBET przygotował dla fanów 1. Ligi wiele ciekawych zakładów na spotkanie GKS’u Tychy z Bełchatowem. Tak jak wcześniej wspomniałem, faworytem tego meczu są gospodarze, jednak w tym miejscu warto przytoczyć ciekawostkę, w której z czterech spotkań bezpośrednich, tylko raz górą była drużyna mająca atut swojego boiska. Typowanie tego meczu pod kątem 1X2 może być loterią, dlatego warto zwrócić uwagę w stronę rozszerzeń oferty forBET. Legalny bukmacher przygotował wiele ciekawych zakładów specjalnych, z których możesz skorzystać.

Nie ulega również wątpliwości, że oba zespoły są w słabej formie na dystansie poprzednich kilku spotkań. GKS Tychy regularnie traci przynajmniej jednego gola, natomiast Brunatni w trzech poprzednich starciach ani razu nie trafili do siatki. Takie zestawienie z pewnością przyprawiło analityków bukmachera forBET o spory dylemat.

Tak prezentują się kursy na wynik z golem obu stron i jego brak:
  • BTTS (tak) - 1.67
  • BTTS (nie) - 2.12


Jak mogłeś zauważyć w statystykach, dwa ostatnie pojedynki tych drużyn zakończyły się wynikiem BTTS. Mogło to mieć duży wpływ na proponowane kursy.
W związku z tym, że będzie to mecz, w którym oba zespoły mają wiele do ugrania, jak również do stracenia, można się spodziewać, że nie będzie to spokojne spotkanie. Oprócz bramek warto zwrócić uwagę w stronę żółtych kartek, a także rzutów rożnych. Linie na te zdarzenia u legalnego bukmachera forBET pojawią się w dniu meczowym!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016.

Mateusz Nowak - redaktor portal Zagranie.com. Analizuję mecze piłkarskie i rynek zakładów bukmacherskich.