tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 lipca 2020
  • 30 lipca 2020

Bezpłatne badania i rehabilitacja lecznicza

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać bezpłatnie z wizyty u lekarza kardiologa, badań laboratoryjnych, badania EKG i echo serca, cyklu sesji rehabilitacyjnych, porad dietetycznych i psychologicznych.

NZOZ MEDICO Praktyka Lekarzy Rodzinnych Specjalistów zaprasza kobiety (40-59 lat) oraz mężczyzn (40-64 lata) z województwa śląskiego do udziału w projekcie prozdrowotnym dla osób zmagających się z chorobą niedokrwienną lub niewydolnością serca, a także dla osób, u których stwierdzono występowanie ryzyka tych schorzeń, ale nie doszło jeszcze do incydentu na ich tle.

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać bezpłatnie z wizyty u lekarza kardiologa, badań laboratoryjnych, badania EKG i echo serca, cyklu sesji rehabilitacyjnych, porad dietetycznych i psychologicznych. Cały zakres wsparcia dla uczestników projektu realizowany jest w Tychach.

Chcesz zgłosić swoje uczestnictwo w projekcie? Wystarczy wypełnić formularz dostępny w przychodni lub na stronie www.medico.tychy.pl. Link do regulaminu uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy: www.medico.tychy.pl/aktualnosci/bezplatne-badania-i-rehabilitacja-lecznicza-dla-osob-z-problemami-kardiologicznymi

Kontakt w sprawie zgłoszenia udziału w projekcie i pomoc w wypełnieniu dokumentów: tel. 574 777 927, e-mail: medico.rejestracja@wp.pl.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.