tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2020

Nie zachowała należytej odległości i najechała na tył VW

W czwartek, 23 lipca po godzinie 10.00 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Sikorskiego w rejonie kościoła św. Karoliny. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do najechania na tył poprzedzającego pojazdu.

Nie zachowała należytej odległości i najechała na tył VW - 23.07.2020 · fot. 112Tychy


Zdarzenie miało miejsce na lewym pasie w kierunku Paprocan, w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych (vis a vis skrzyżowania z ul. ks. Tischnera). W zdarzeniu brały udział VW i Fiat. Kierująca Fiatem kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca Fiatem nie zachowała należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył zatrzymującego się przed oznakowanym przejściem dla pieszych VW. Przez około godzinę ruch odbywał się z utrudnieniami. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.