tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • 7 września 2020

Trwają zapisy do 11. edycji Tyskiej Ligi Futsalu

Do sezonu 2020/2021 w Tyskiej Lidze Futsalu zgłosiło się już 13 zespołów, a to oznacza, że Organizatorom zostało ostatnie wolne miejsce.Boom na grę amatorskich zespołów na hali przerósł ich najśmielsze oczekiwania, bowiem z poprzednich rozgrywek chętnych do dalszej gry zostało zaledwie 5 drużyn, co oznacza, że do 11 edycji zgłosiło się aż 8 nowych zespołów. Można zatem uznać, że Tyska Liga Futsalu zrodziła się na nowo, bo przecież zdecydowana większość zespołów zagra w TLF po raz pierwszy.

Tyska Liga Futsalu to wspaniała rozrywka dla wszystkich sympatyków nie tylko halowej odmiany piłki nożnej, ale również tych z dużego boiska. Wiele osób łączy grę na hali z tą na dużym boisku, ponieważ w miesiącach zimowych rozgrywki na zielonej murawie mają przerwę. TLF to mecze na najwyższym poziomie wśród amatorów i rywalizacja przez blisko 6 miesięcy, bowiem zaczynamy grać w październiku i kończymy w marcu.

- Wszystkich, którzy jeszcze wahają się czy zgłosić swój zespół do 11 edycji gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w najlepszej amatorskiej lidze na świecie - mówi pół żartem, pół serio koordynator rozgrywek - Mariusz Niemczewski.

Zapisy trwają do 10 września, a start ligi zaplanowany jest na początek października. Mecze Tyskiej Ligi Futsalu rozgrywane są na nowoczesnej hali przy al. Piłsudskiego wyłącznie w weekendy. Zespół można zgłosić drogą mailową na futsaltychy@gmail.com lub telefoniczną - 781 802 527.

BM / tychy.info
źródło: Tyska Liga Futsalu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.