tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2020

Skradziono rower marki Merida. Policja szuka sprawcy

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży roweru marki Merida. Do zdarzenia doszło 12 maja na al. Bielskiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Mężczyzna, który może posiadać informacje ws. kradzieży · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje. Rysopis: mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, około 170-180 cm wzrostu, dobrze zbudowany - umięśnione nogi, ubrany w opięte jeansy koloru granatowego, bluzę granatową marki Salomon, czapkę z daszkiem, na twarzy maseczka, buty sportowe koloru ciemnego, na biodrach saszetka typu nerka. Mężczyzna ma charakterystyczne duże dłonie.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.