tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2020
  • 26 lipca 2020

Bezpłatna gra i darmowa nauka gry w golfa! Tyski Driving Range zaprasza

Tyski Driving Range to nie tylko obiekt, gdzie można zagrać w golfa, ale także miejsce, gdzie można miło spędzić czas oraz poznać nowych ludzi. Dzięki uprzejmości miasta Tychy oraz MOSiR Tychy, wszyscy zainteresowani mogą przez cały sezon letni (do 15 października) korzystać z treningowego obiektu Driving Range przy ul. Sikorskiego 20 w Tychach (za aquaparkiem).

driving range
Wszyscy zainteresowani mogą przez cały sezon letni korzystać z treningowego obiektu Driving Range · fot. https://tyskigolf.pl/


Obiekt ten jest wyposażony w dziesięć stanowisk do wybijania piłek. Każda osoba może w ten sposób doskonalić swoje umiejętności w asyście profesjonalnego trenera. Dodatkowo, poza Driving Rangem, na obiekcie znajdują się dwa duże greeny oraz bunkier, co pozwala na szlifowanie umiejętności nie tylko wybijając piłkę na dalekie dystanse, ale też na krótsze.

driving range
Wszyscy zainteresowani mogą przez cały sezon letni korzystać z treningowego obiektu Driving Range · fot. https://tyskigolf.pl


Driving Range jest otwarty codziennie w godzinach 8.00-20.00. Natomiast bezpłatne godziny gry w golfa obowiązują w środy od 16.00 do 19.00 oraz w trzy pierwsze weekendy miesiąca (sobota i niedziela) w godzinach 9.00-14.00. Ponadto, od tego roku, Tyski Klub Golfowy współpracuje ze Stowarzyszeniem Sportowym Nobel Sport. W ramach tej współpracy w soboty można skorzystać z bezpłatnej nauki gry w golfa w godz. 9.00-11.00. Są to zajęcia skierowane głównie dla osób początkujących, które nie miały jeszcze kontaktu z tym sportem.

BM / tychy.info
źródło: Tyski Klub Golfowy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.