tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2020
  • 17 lipca 2020

Uszkodzili zaparkowane samochody i odjechali. Policja szuka świadków

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Mundurowi zwracają się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Policja, radiowóz, samochód
Policja szuka świadków zdarzeń drogowych · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


29 czerwca około godziny 10:00 w Tychach na ul. Przemysłowej 36 nieznany kierujący pojazdem marki Citroen Jumper typu chłodnia o nr rejestracyjnym ST20... nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru omijania i najechał na zaparkowany pojazd marki Peugeot o nr rejestracyjnym ST5... powodując jego uszkodzenia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Dwa dni później, tj. 1 lipca około godziny 09:00 w Tychach na ul. Ziębiej 67, nieznany kierujący pojazdem marki Ford Transit Connect o nr rejestracyjnym ST6... nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru omijania i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Fiat Panda o nr rejestracyjnym SMI8..., a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Z kolei 4 lipca pomiędzy godziną 09:30 a 11:30 w Tychach na parkingu podziemnym Galerii Gemini Park przy ul. Towarowej 2 nieznany kierujący nieustalonym pojazdem podczas wykonywania nieznanego manewru najechał na zaparkowany pojazd marki VW Sharan o nr rejestracyjnym SPS54... powodując jego uszkodzenia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-367 lub 3256-296.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce 9 lipca pomiędzy godzinami 11:00-20:15 w Tychach na parkingu przy ul. Czystej 1. Kierujący nieustalonym pojazdem wskutek wykonywania nieustalonego manewru najechał na zaparkowany pojazd marki Audi o nr rej. WW... powodując uszkodzenie jego lewego boku, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 47 8551 267.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.