Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2020
  • wyświetleń: 13387

Kradzież asortymentu w sklepie Stokrotka. Policja szuka sprawców

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży asortymentu w sklepie Stokrotka w Tychach przy ul. Grota Roweckiego. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 800 zł. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Mężczyźni, którzy mogą mieć informacje na temat kradzieży · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn mogących posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis:

  • I mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 178 cm, szczupłej budowy ciała około 75 kg, włosy czarne krótkie, twarz podłużna, z tatuażami na obu dłoniach, maseczka na twarzy koloru szarego, okulary przeciwsłoneczne, ubrany w czarną rozpinaną bluzę, czarne dżinsowe spodnie, buty sportowe koloru czarnego, na ramieniu przewieszona czarna torebka.
  • II mężczyzna w wieku około 25-30 lat, maseczka na twarzy koloru niebieskiego, tatuaż na lewej dłoni, lekki zarost na twarzy (broda), włosy krótkie czarne, głowa okrągła, średniej budowy ciała około 90 kg, ubrany w czarna bluzę, krótkie niebieskie dżinsowe spodenki oraz czarne obuwie sportowe, na ramieniu czarna torebka.


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.