tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2020

[WIDEO] Hokeiści GKS Tychy wrócili do wspólnych zajęć

Chorwacja była najpopularniejszym wakacyjnym kierunkiem Mistrzów Polski. Po dwutygodniowych urlopach hokeiści GKS Tychy wrócili do wspólnych zajęć. Pierwszy trening odbył się w poniedziałek rano na boisku w Cielmicach. Po krótkim biegu i rozgrzewce podopieczni Krzysztofa Majkowskiego rozegrali mini turniej w piłce nożnej.- Pierwsze dwa tygodnie będą wyglądały podobnie jak ostatni miesiąc przygotowań. Planujemy ponownie zabrać zawodników na rowery i wyjechać na Równicę. Będzie oczywiście piłka nożna, siłownia, kajaki, ale przygotowaliśmy też kilka niespodzianek. 27 lipca planujmy wyjść na lód - mówi Krzysztof Majkowski, trener GKS Tychy.

Wyjście na lód nie oznacza jednak ograniczenia treningów. Hokeiści będą trenować od poniedziałku do soboty. Trzy razy w tygodniu Mistrzowie będą spotykać się dwukrotnie.

Warto dodać, że w poniedziałek treningi z zespołem rozpoczął zakontraktowany kilka tygodni temu Ladislav Havlik. W środę do zajęć dołączy Peter Novajovsky, a zawodnicy zza oceanu tradycyjnie wyjdą na lód na początku sierpnia. Prawdopodobnie kilka dni wcześniej przygotowania rozpocznie kolejny z nowych zawodników, Szymon Marzec, który obecnie pracuje ze swoim trenerem personalnym.

Plan sparingów Mistrzów Polski:
  • 08.08, GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
  • 14.08, GKS Katowice - GKS Tychy
  • 21.08, GKS Tychy - HKM Zvolen (turniej w Zwoleniu)
  • 22.08, GKS Tychy - HC 05 Banská Bystrica (turniej w Zwoleniu)
  • 01.09, GKS Tychy - Unia Oświęcim
  • 04.09, GKS Tychy - GKS Katowice

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.