tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2020
  • 12 lipca 2020

Tyski bokser weźmie udział w programie Polsatu „Ninja Warrior”

„Ninja Warrior” to program telewizyjny, w którym mogą wziąć udział zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Światowy format jesienią 2019 roku zawitał na antenę Telewizji Polsat. Teraz czas na drugą edycję. Weźmie w niej udział tyszanin, Kamil Stolecki, który swoich sił próbował już w pierwszej edycji.

Kamil Stolecki
Kamil Stolecki po raz drugi weźmie udział w programie „Ninja Warrior” · fot. Kamil Stolecki


Format narodził się 22 lata temu w Japonii. Budzi ogromne emocje na całym świecie. Jest emitowany w kilkudziesięciu krajach. Uczestnicy programu muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód, który jest ciągle rozwijany. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej. Do mety, którą stanowi legendarna Góra Midoriyama, docierają tylko najlepsi.

Loading...


W programie mogą wziąć udział zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. „Ninja Warrior” to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie - oraz milionom widzów przed telewizorami, że niemożliwe nie istnieje.- W poprzedniej edycji doszedłem do półfinału programu, odpadając na przedostatniej przeszkodzie przed finałem. Program "Ninja Warrior" to dobra zabawa i sprawdzian sprawności oraz pokaz tego, że zawodnicy sportów walki są bardzo sprawni. Moją pasją jest nie tylko boks, ale również ju-jitsu i MMA. Niebawem zadebiutuję w zawodowym MMA i chciałbym w tym sporcie być najlepszy. Mam spore osiągnięcia w boksie, bo jestem Mistrzem Śląska w tej dyscyplinie. W ju-jitsu jestem Wicemistrzem Polski i powoli myślę o zawodowym MMA. Na co dzień pracuję jako trener sportów walki - powiedział nam Kamil Stolecki.

Loading...

ar / tychy.info
źródło: Polsat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.