tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2020
  • 23 lipca 2020

Fotografie z izolacji - plenerowy pokaz zdjęć w ogrodzie MCK

Za nami:

Plenerowy pokaz zdjęć wykonywanych od wybuchu epidemii i fotografie autorstwa osób, które w tym i minionym roku dołączyły do stowarzyszenia, to propozycja na czwartkowy wieczór, 23 lipca, w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, na który zaprasza Tyskie Towarzystwo Fotograficzne.

„Fotografie z izolacji / Nowi TTF-owicze”
„Fotografie z izolacji / Nowi TTF-owicze” · fot. Grzegorz Krzysztofik / TTF


Jak zmienił się świat i nasze codzienne życie od początku marca, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W pierwszej części pokazu zobaczymy fotografie ukazujące czas epidemii koronawirusa, noszenia maseczek i zachowania społecznego dystansu, a także zdjęcia, które pod hasłem #zostańwdomu robili członkowie TTF-u, gdy okazało się, że nie można ot tak sobie wyjść na ulicę, gdy niemożliwe stały się nasze spotkania warsztatowe czy spacery fotograficzne. Przez kilka miesięcy pasjonaci fotografii z TTF-u wybierali zadania danego tygodnie i tak powstały między innymi zdjęcia z okna, autoportrety czy fotografie do haseł „kolory” i „przedpokój”.

„Fotografie z izolacji / Nowi TTF-owicze”
„Fotografie z izolacji / Nowi TTF-owicze” · fot. Magdalena Borucka / TTF


W drugiej części pokazu poznamy twórczość osób, które w tym i minionym roku dołączyły do Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Każdy z nich będzie miał okazję pokazać najlepsze zdjęcia i opowiedzieć o swojej fotograficznej pasji.

Pokaz rozpocznie się o godz. 21.00. Ilość miejsc ograniczona, wstęp jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na Facebooku albo mailowe, na info@ttf.tychy.pl, z podaniem imienia, nazwiska i numeru telefonu.
Udział w wydarzeniu możliwy jest tylko dla osób akceptujących zasady określone w regulaminie dostępnym tu: bit.ly/MCKRegulaminUczestnictwaCOVID Zgodnie z tym regulaminem podczas trwania wydarzenia obowiązkowe jest m.in. zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie dystansu min. 2 metry. W razie niepogody impreza zostanie odwołana.

„Fotografie z izolacji / Nowi TTF-owicze”
„Fotografie z izolacji / Nowi TTF-owicze” · fot. Marcin Zimnal / TTF


Lokalizacja: ogród Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, przy ul. Bohaterów Warszawy 26.
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/756684905069784
Więcej info o Tyskim Towarzystwie Fotograficznym na www.ttf.tychy.pl

fotografie z izolacji

BM, ar / tychy.info
źródło: Tyskie Towarzystwo Fotograficzne

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.