tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2020

[FOTO] Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości. 80-latek w szpitalu

W czwartek, 9 lipca około godziny 8.30 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy al. Niepodległości (w kierunku ul. Grota-Roweckiego) doszło do potrącenia rowerzysty.

Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości
Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości - 9.07.2020 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratunkowe: ZRM, zastępy JRG Tychy i patrol policji. Prawy pas na czas działań ratunkowych został wyłączony z ruchu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie gdy rowerzysta (ok. 80 lat) opuszczał już przejście dla pieszych, a kierowca osobowego Audi (ok. 40 lat) uderzył w tylne koło roweru. Rowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Dodatkowo na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki.

Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości
Potrącenie rowerzysty na al. Niepodległości - 9.07.2020 · fot. 112Tychy


Działania służb na miejscu zdarzenia trwały blisko półtorej godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.