tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2020

Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Mundurowi zwracają się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

policja, radiowóz


29 maja w godzinach porannych w Tychach przy ul. Piłsudskiego 8, nieznany kierujący samochodem ciężarowym, wskutek wykonywania nieustalonego manewru, najechał na baner reklamowy stoiska nr B7 na terenie Tyskich Hal Targowych doprowadzając do jego uszkodzenia, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Następne zdarzenie odnotowano 9 czerwca o godz. 8:00 w Tychach na ul. Browarowej 16-18. Kierujący rowerem w nieustalonych okolicznościach upadł na jezdnię, doznając obrażeń ciała poniżej dni siedmiu oraz utraty pamięci.

Natomiast w dniu 16/17 czerwca w godz. 22:00 do 6:00 w Tychach na ul. Szkolnej, nieznany kierujący, wskutek wykonywania nieustalonego manewru, najechał na ogrodzenie przy posesji nr 74, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat powyższych zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 47 8551 367.

Policjanci proszą również o kontakt świadków, którzy widzieli zdarzenie, do którego doszło 18 czerwca około godziny 6:50 w Tychach na ul. Piłsudskiego. Kierujący nieustalonym pojazdem typu bus, koloru białego, podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy najechał na lewe przednie naroże poruszającego się pojazdu marki Renault Captur koloru czerwonego o nr rej. ST5... powodując jego uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 47 8551 267.

Z kolei 25 czerwca około godziny 13:00 w Tychach przy ul. Sikorskiego 74 (teren parkingu przy sklepie LIDL) nieznany kierujący pojazdem marki Mercedes A o nr rejestracyjnym ST8... podczas wykonywania manewru cofania najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Peugeot 206 o nr rejestracyjnym ST7…, w którym siedziała pasażerka, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-367 lub 3256-296.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.