tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2020
  • 26 sierpnia 2020

Co środę o godzinie 10.00 zajęcia jogi na Paprocanach!

Za nami:

8 lipca wystartowały zajęcia jogi nad Jeziorem Paprocańskim. Ćwiczenia odbywają się na trawniku na terenie Kompleksu Sportowego "Paprocany" przy ul. Sikorskiego 110. Jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa?

joga na Paprocanach
Joga na Paprocanach · fot. MOSiR Tychy


Zajęcia będą odbywać się w każdą środę o godzinie 10.00. Udział jest bezpłatny! W razie brzydkiej pogody zajęcia zostaną odwołane.

Ze względu na nowy reżim sanitarny ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość osób: 50. Decyduje kolejność przyjścia.

Zasady bezpieczeństwa podczas zajęć jogi organizowanych przez MOSiR Tychy w czasie trwania epidemii COVID-19:
  • Przed wyjściem na zajęcia należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) odradzamy uczestnictwo w zajęciach,
  • Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno uczestniczyć w zajęciach,
  • Na zajęcia uczestnicy przychodzą już przebrani z własną matą do ćwiczeń, gdyż na Kompleksie Sportowym Paprocany nie ma dostępu do strefy szatniowej oraz sanitariatu. Wyjątkiem są toalety (WC) wskazane przez zarządcę obiektu.
  • Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce,
  • Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość (2m), nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania),
  • Organizatorzy proszą też o zachowanie odstępu przy rozkładaniu mat.


Organizatorem zajęć jogi jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.

ar / tychy.info
źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.