tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2020

[ZDJĘCIA] Zderzenie osobówki z motocyklem na ul. Budowlanych

W niedzielę, 5 lipca około godziny 19:40 na ulicy Budowlanych w rejonie skrzyżowania z ul. Brzechwy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki VW oraz motocykla Honda.

Zderzenie osobówki z motocyklem na ul. Budowlanych - 5.07.2020 · fot. 112Tychy


Na zdarzenie najechał zastęp JRG Tychy wracający z innej interwencji. Strażacy poinformowali dyżurnego SK KM PSP Tychy o zdarzeniu i przystąpili do działań ratunkowych. Na czas działań w miejscu zdarzenia został wprowadzony ruch wahadłowy. Motocyklista z urazem nogi został przetransportowany do szpitala w Katowicach Ochojcu.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, jak i relacji uczestników wynika, że do zdarzenia doszło w chwili gdy kierująca VW kobieta wykonywała manewr skrętu w lewo z ul. Budowlanych w ul. Brzechwy i nie zauważyła jadącego z naprzeciwka motocyklisty. Najprawdopodobniej oślepiło ją słońce.

Mundurowi wykonali pełną dokumentację zdarzenia, a strażacy dodatkowo pomogli w usunięciu uszkodzonych pojazdów i zmyli plamę krwi. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.