tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2020
  • 19 lipca 2020

[ZDJĘCIA] WKU w Paprocanach zachęcała do wstąpienia do wojska

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tychach zakończyła pierwszy etap prowadzonej akcji promocyjnej, którą prowadziła na terenie OW "Paprocany". Kampania cieszyła się dużym zainteresowaniem, stoisko promocyjne było chętnie odwiedzane przez mieszkańców.

WKU w Paprocanach zachęcała do wstąpienia do wojska - 13.07.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Przy stanowisku WKU można było uzyskać kompleksowe informacje dotyczące ochotniczych form służby wojskowej. Dowiedzieliśmy się także, na czym polega służba w Wojskach Obrony Terytorialnej czy też udział w programie Legia Akademicka. Najbardziej przyciągającą uwagę atrakcją okazał się pojazd wojskowy Hummer wystawiony przez 18 batalion powietrznodesantowy z Bielska-Białej.

Kolejny etap Kampanii odbędzie się 16 sierpnia w godzinach 13.00-16.00 na terenie OW "Paprocany".

W Kampanii "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” WKU wspierają partnerzy: Stowarzyszenie Husaria Mysłowice, 57 Samodzielna Kompania ASG, 18 bielski batalion powietrznodesantowy oraz 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.