tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2020

Pocztówka z Tychów, którą przesyła @latamtuitam

Dzień dobry! Na dobry przedsmak weekendu prezentujemy #PocztowkazTychow fot. @latamtuitam prezentującą ukryty zameczek w Promnicach o poranku. Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia!

PocztowkazTychow,tychy #paprocany #jezioropaprocanskie,promnice,zameczekmyśliwski,poranek,silesi
fot. @latamtuitam prezentującą ukryty zameczek w Promnicach o poranku
Pocztówka z Tychów - nowa zabawa na portalu tychy.info i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Tychów. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Tychów i oznaczacie ją jako #PocztowkazTychów. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu tychy.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazTychow i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.