tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2020

Nowa organizacja ruchu na ul. Serdecznej. Sprawdź zmiany

Od poniedziałku, 29 czerwca na skrzyżowaniu ul. Serdecznej z łącznikiem do ul. Oświęcimskiej obowiązuje nowa organizacja ruchu. Jest to efekt prowadzonej przebudowy. Sprawdź, co się zmieniło!

Przebudowa skrzyżowania przy ulicy Serdecznej w Tychach (obok przejazdu kolejowego) wkroczyła w kolejny etap prac. Od poniedziałku, 29 czerwca w tym miejscu obowiązuje nowa organizacja ruchu. Zostało wprowadzone łamane pierwszeństwo przejazdu na relacji Serdeczna (od strony ul. Towarowej) - łącznik do Oświęcimskiej. To oznacza, że pojazdy jadące ul. Serdeczną od ul. Strefowej będą musiały ustąpić pierwszeństwa przejazdu.

Należy dodać, że przebudowa skrzyżowania nie jest realizowana przez miasto, a przez zewnętrznego inwestora. Rozbudowa zakładu produkcyjnego przy ul. Serdecznej łączy się bowiem ze zwiększeniem ruchu w tym rejonie, a co za tym idzie zaistniała konieczność dostosowania skrzyżowania do nowych warunków ruchu.

Finał wszystkich prac planowo ma mieć miejsce w połowie lipca. Obecnie trwa jeszcze przebudowa ścieżki rowerowej, roboty wykończeniowe oraz porządkowe. Kierowców prosimy o ostrożna jazdę i stosowanie się do znaków.

BM / tychy.info
źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.