Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 czerwca 2020

Nocny spektakl na niebie. Zjawiskowe zdjęcia z piątkowej burzy

Są niebezpieczne, ale również bardzo zjawiskowe - szczególnie wtedy, kiedy przechodzą nocą. Mowa o burzach. W nocy z piątku na sobotę nad naszym miastem przeszła jedna z nich. W sieci pojawiło się wiele zdjęć, które pokazują potęgę i malowniczość tego żywiołu.

Nocny spektakl na niebie. Zjawiskowe zdjęcia z piątkowej burzy - 26.06.2020 · fot. Rafał Mróz


Burza, o której mowa, przeszła nad naszym miastem w nocy z piątku na sobotę. - 26 czerwca 2020 roku na pewno zapisze się jako jeden z najbardziej burzowych incydentów na obszarze Śląska - twierdzi administrator profilu "Czecho Meteo Pogoda" na Facebooku, na którym pojawiły się zdjęcia z piątkowej burzy. Wykonał je mieszkaniec Tychów, Rafał Mróz.

mp / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.