tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2020

[ZDJĘCIA] Policja szuka sprawców zniszczenia mienia

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zniszczenia mienia, do którego doszło 21 lutego. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano wizerunek trzech kobiet, które mogą posiadać istotne informacje w sprawie. Osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Kobiety, które mogą mieć informacje nt. zniszczenia mienia · fot. KMP Tychy


Rysopis:

I kobieta w wieku około 20 lat, długie jasne włosy, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 170cm, ubrana w czarne spodnie, czarną bluzkę i krótką czarną kurtkę, na plecach luźny plecak, osoba ta przez większość czasu patrzy w telefon.

II kobieta w wieku około 20 lat, w okularach z jasną maseczką na twarzy, jasnego koloru włosów z upiętym kokiem, w jasnych spodniach, sportowych butach i prowadząca rower, ubrana w ciemną bluzę z emblematem na plecach i plecak;

III kobieta w wieku około 20 lat, ubrana w czarną bluzkę, bluzę koloru szarego z kapturem na głowie, niebieskie spodnie, sportowe buty i plecak.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży bądź rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.