tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2020

[FOTO] Na ul. Mikołowskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów

W czwartek, 25 czerwca około godziny 10.00 doszło do zderzenia trzech pojazdów na ul. Mikołowskiej, w rejonie Browaru. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy oraz patrol policji. Na czas działań ruch w kierunku skrzyżowania z ul. Katowicką został całkowicie wstrzymany.

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Mikołowskiej - 25.06.2020 · fot. 112Tychy


W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy: dostawcze Renault, osobowy Ford oraz ciągnik siodłowy Renault z naczepą. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca dostawczego Renault, który wykonując manewr zmiany pasa ruchu uderzył w znajdującego się na sąsiednim pasie Forda, a Ford wytrącony z toru jazdy uderzył w naczepę i ciągnik siodłowy. Rozbity Ford zablokował oba pasy ruchu. Na szczęście osobom podróżującym Fordem nic się nie stało.

Po wykonaniu dokumentacji przez policjantów i zneutralizowaniu plamy płynów eksploatacyjnych pojazdy zostały usunięte, a ruch przywrócony. Utrudnienia trwały ponad półtorej godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.