tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2020
  • 9 lipca 2020

Konsultacje planu zagospodarowania Jaroszowic, Urbanowic i Wygorzele

Za nami:

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla trzech obszarów położonych w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Zasięg konsultacji obejmuje osiedla Jaroszowice, Urbanowice oraz Wygorzele, a w szczególności tereny projektu planu miejscowego w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Nowowiejskiej.

Konsultacje projektu planu miejscowego odbędą się w terminie od 30 czerwca do 29 lipca w niżej wymienionych formach i terminach:
  • 9 lipca - spotkanie otwarte (dyskusja publiczna) o godzinie 16.30, w sali 102 na I piętrze, w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 w Tychach;
  • 30 czerwca -12 sierpnia - możliwość składania uwag do Prezydenta Miasta Tychy: pisemnych na adres: al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, elektronicznych za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej.


Szczegóły dot. konsultacji znajdują się również w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Planowania Przestrzennego i Urbanistyki pod numerem telefonu: (32) 776-37-01/37-05 lub kierowanych na adres e‑mail: urbanistyka@umtychy.pl.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.