tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 czerwca 2020
  • 6 lipca 2020

Trwa wirtualna edycja Biegu Świętojańskiego. Można dołączyć!

Za nami:

We wtorek, 23 czerwca wystartowała wirtualna edycja Biegu Świętojańskiego, która potrwa do 7 lipca. W każdym momencie można dołączyć do wydarzenia!W ramach wirtualnej edycji Biegu Świętojańskiego odbędą się następujące rywalizacje sportowe:
  • Bieg na 6,5 km
  • Bieg na 10 km
  • Marsz Nordic Walking na 6,5 km
  • Bieg w parach (bez podziału na płeć)
  • Biegi dla dzieci na dystansie 200, 400 i 800 m


W ramach pakietu startowego uczestnik otrzymuje:
  • medal
  • nr startowy online
  • pamiątkowe upominki


Pakiety startowe będą wysyłane za pośrednictwem poczty. Będzie również możliwość osobistego odbioru pakietu startowego w Underground Pub, Plac Korfantego 1, 43-100 Tychy.

Bieg rozpoczął się 23 czerwca o godzinie 21.00 i potrwa do 7 lipca. W każdym momencie można dołączyć do wydarzenia, wystarczy się zapisać i opłacić swój udział pod adresem: www.perfektplan.pl/ii-tyski-bieg-swietojanski.

Przez cały czas trwania zawodów tj. od 23 czerwca do 7 lipca prowadzona będzie klasyfikacja wśród uczestników w przebraniach oraz z wiankami świętojańskimi. Osoby, które chcą wziąć udział w rywalizacji, mają obowiązek w czasie trwania zawodów przebiec trasę wg dystansu, na który się zapisali w przebraniu lub w wianku, następnie opublikować swoje zdjęcie. Aż 10 uczestników, których fotografie osiągną największą liczbę reakcji, otrzymają nagrody rzeczowe. Nagrody będą wysyłane za pośrednictwem poczty lub będzie możliwość odebrania ich osobiście w Underground Pub w Tychach.

W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, a także niepełnoletnie, które najpóźniej w dniu swojego startu ukończą 15. rok życia. Osoby poniżej 15. roku życia mogą wziąć udział w biegu, ale pod opieką osób dorosłych. Zgłoszenia osób niepełnoletnich mogą się odbywać tylko przez ich dorosłych opiekunów.

Wydarzenie nie jest imprezą masową, ma charakter indywidualny połączony z rywalizacją sportową. Uczestnicy sami wyznaczają sobie miejsce i trasę zawodów trwających w przedziale czasowym od 23 czerwca do 7 lipca. Każdy uczestnik ma za zadanie pokonać dystans, na który zapisał się podczas rejestracji do zawodów.

Uczestnik swój bieg może rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg z widocznym dystansem i czasem. Po ukończeniu Biegu Uczestnik przesyła swój wynik wypełniając formularz wystawiony przez Organizatora na stronie: www.perfektplan.pl/bieg-swietojanski.

Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem. Zgłoszenie można wpisać tylko raz. Pakiety (+ ewentualna chusta wielofunkcyjna) będą wysyłane w ciągu 3-5 tygodni od przesłania wyników przez Uczestnika. Pakiet można odebrać osobiście w Underground Pub w Tychach.

Bieg Świętojański

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.