tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 czerwca 2020

Policjanci znaleźli amfetaminę, tabletki ecstasy i krzaki marihuany

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, tabletki ecstasy oraz krzaki konopi indyjskich. Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować blisko 1200 porcji dilerskich. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

Z posiadanych przez tyskich kryminalnych informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki w swoim domu. Policjanci się nie mylili. Stróże prawa zabezpieczyli tam amfetaminę, tabletki ecstasy oraz krzaki konopi indyjskich, z których można było przygotować blisko 1200 działek dilerskich o łącznej, czarnorynkowej wartości sięgającej 50 tysięcy złotych.

Sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. W świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.