Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 czerwca 2020
  • 23 czerwca 2020

W weekend zamkną krajową jedynkę w Czechowicach. Będą objazdy!

Za nami:

DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach zostanie zamknięta w obu kierunkach w najbliższy weekend 26-29 czerwca - taką informację przekazała nam Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wyznaczono objazdy. Ma to związek z wyburzaniem wiaduktu kolejowego.

DK-1 Czechowice-Dziedzice
Zamknięcie dwupasmówki na wysokości Czechowic-Dziedzic ma związek z wyburzaniem wiaduktu kolejowego · fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Zamknięcie DK-1 na wysokości Czechowic-Dziedzic nastąpi w najbliższy piątek, 26 czerwca o godzinie 20.00. Zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu, która będzie polegać na całkowitym zamknięciu drogi pomiędzy ulicami Ligocką oraz Legionów oraz brakiem możliwości przejazdu w kierunku Katowic i Bielska-Białej.

Dla pojazdów poruszających się z kierunku północnego (z Pszczyny, Tychów oraz Katowic) przewiduje się objazd w postaci skrętu z DK-1 w lewo ulicą Legionów, następnie wjazd w ulicę Mazańcowicką, wjazd w ulicę Ligocką i ponowne włączenie się na DK-1.

Dla samochodów poruszających się z południa przewiduje się objazd w postaci skrętu w prawo w ulicę Mazańcowicką, następnie przejazd ulicami Kotulińskiego, Kopernika, Legionów, i powrót na DK-1.

Objazd
Mapa wytyczonych objazdów · fot. GDDKiA


Ponowne otwarcie DK-1 na powyższym odcinku planuje się na poniedziałek, 29 czerwca na godzinę 6.00. Zamknięcie dwupasmówki na wysokości Czechowic-Dziedzic ma związek z wyburzaniem wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej Czechowice-Dziedzice - Zabrzeg, którego dokona firma "Budimex", wykonawca remontu tej linii.

mp / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.