tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2020

[ZDJĘCIA] Autobus potrącił pieszego na ul. Jaśkowickiej

W sobotę, 20 czerwca około godziny 18.00 na ul. Jaśkowickiej w rejonie Skate Parku doszło do potrącenia pieszego przez autobus komunikacji miejskiej.

Potrącenie mężczyzny przez autobus na ul. Jaśkowickiej - 20.06.2020 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego z WPR Katowice - stacja Tychy oraz patrol policji. 25 -letni mężczyzna z podejrzeniem urazu kręgosłupa i urazem klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów jak i relacji kierowcy autobusu wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej wybiegł zza przydrożnego drzewa wprost pod koła autobusu. Policjanci sprawdzali również monitoring miejski. Na miejsce zdarzenia wezwany został również policyjny technik kryminalistyki oraz nadzór ruchu PKM Tychy. Na czas działań ratunkowych ruch został całkowicie wstrzymany. Po wykonaniu dokumentacji i zabezpieczeniu śladów na miejscu zdarzenia ruch został udrożniony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.