Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 czerwca 2020

[ZDJĘCIA] Samochód osobowy uderzył w tył busa PKM

W piątek, 19 czerwca po godzinie 16.00 samochód osobowy uderzył w tył busa komunikacji miejskiej. Do zdarzenia doszło na ulicy Targiela, w pobliżu cielmickiego cmentarza.

Samochód osobowy uderzył w tył busa na ul. Targiela - 19.06.2020 · fot. 112tychy.pl


W tył busa Iveco należącego do tyskiego PKM-u uderzyło osobowe Audi. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca Audi najprawdopodobniej się zagapiła i uderzyła w poruszający się przed nią pojazd. Kobieta trafiła najpierw pod opiekę strażaków, a następnie ratowników medycznych WPR Katowice. Po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia.

Przez blisko godzinę występowały utrudnienia w ruchu. Na czas działań wprowadzony został ruch wahadłowy. Po wykonaniu dokumentacji, pojazdy zostały usunięte, a ruch przywrócony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.