Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020

[WIDEO] 200 km/h na trasie DK-86. Pirat wpadł w ręce drogówki

Policjanci z tyskiej drogówki zatrzymali kierującego samochodem Tesla, który momentami osiągał prędkość 200 km/h na trasie DK-86. 32-letni pirat drogowy został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 12 punktów karnych.Policjanci z tyskiej drogówki zatrzymali kierującego samochodem Tesla, który na trasie DK-86 osiągał prędkość do 200 km/h. Przy okazji szaleńczej jazdy mężczyzna popełnił inne wykroczenia w ruchu drogowym. 32-letni kierowca łącznie został ukarany 600 złotowym mandatem karnym, a na jego konto trafiło 12 punktów karnych.

Policja przypomina: popełnianie wykroczeń i brak skupienia na drodze, w połączeniu z „ciężką nogą” może prowadzić do niebezpiecznych wypadków. Nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń. Respektujmy przepisy bo wyjeżdżając na drogę jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.