tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2020

Ciężarówką najechał na tył Fiata, ten wpadł pod drugą ciężarówkę

W piątek, 12 czerwca około godziny 10.00 na skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego - Starokościelna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów - dwóch ciężarówek marki Mercedes oraz osobowego Fiata.

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Grota-Roweckiego - 12.06.2020 · fot. 112Tychy


Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, patrol policji oraz ZRM. Ruch na czas działań został całkowicie zablokowany. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca jednej z ciężarówek, który najprawdopodobniej zagapił się i uderzył w tył oczekującego na możliwość skrętu w lewo z ul. Grota Roweckiego w ul. Starokościelną Fiata. Fiat uderzony w tył zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w kolejną ciężarówkę.

Kierująca Fiatem kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Jednak po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia. Rozbita osobówka została odholowana przez pomoc drogową. Po około godzinie ruch w miejscu zdarzenia został przywrócony.

Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.