tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020

W Międzyczasie wspomagają personel szpitala, dowożąc pizzę

Od końca maja Restauracja "W Międzyczasie" wraz z firmą Man-Trans realizuje dostawę darmowej pizzy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez, aby wspomóc personel w trudnym czasie epidemii.

Restauracja W Międzyczasie wspomaga personel szpitala dowożąc pizzę · fot. W Międzyczasie


W ramach pomocy służbie zdrowia do tyskiego jednoimiennego szpitala zakaźnego codziennie dowożonych jest 10 sztuk pizzy. Posiłki trafiają w porze obiadowej do lekarzy, pielęgniarek i personelu, którzy stoją na pierwszej linii w walce z koronawirusem. Jest to możliwe dzięki współpracy restauracji z firmą Man-Trans z Tychów, która wsparła już po raz kolejny tyski szpital.

- Cieszymy się, że możemy pomagać medykom w czasie tak trudnym dla wszystkich, a szczególnie dla nich. Nie jest to zapewne ostatnia akcja pomocowa z naszej strony. Dziękujemy za codzienne poświęcenie całej służbie zdrowia - mówią pracownicy restauracji.

BM, ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.