tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2020

[FOTO] Groźnie wyglądająca kolizja trzech pojazdów na skrzyżowaniu

W środę, 10 czerwca około godziny 19.25 na skrzyżowaniu ul. Lokalnej, Serdecznej i Strefowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Lokalna - Serdeczna - Strefowa - 10.06.2020 · fot. 112Tychy


W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy marki BMW (X3 i X5) oraz Peugeot 206. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol WRD KMP Tychy oraz zastęp JRG Tychy. Na czas działań służb ratunkowych ruch na skrzyżowaniu został wstrzymany.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca Peugeota, który wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Strefowej w ul. Serdeczną, wymusił pierwszeństwo na jadącym od ul. Lokalnej kierowcy BMW, którego kierowca chcąc uniknąć zderzenia, odbił kierownicą i uderzył w oczekujący na możliwość włączenia się do ruchu od ul. Serdecznej samochód BMW.

Po około czterdziestu minutach uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Po około godzinie strażacy uprzątnęli drogę z płynów eksploatacyjnych. Wówczas działania zostały zakończone a ruch przywrócony. Policjanci WRD KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.