Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020

Ze sklepu przy al. Bielskiej skradziono alkohol za ponad 770 zł

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 3 butelek alkoholu o łącznej wartości ponad 770 zł. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Mężczyźni, którzy mogą mieć informacje na temat kradzieży · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 30 kwietnia w jednym ze sklepów przy al. Bielskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie.

Rysopis:
  • I mężczyzna w wieku około 20-25 lat, krótkie czarne włosy, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 175 cm, ubrany w czarną bluzę z kapturem oraz czarne spodnie dresowe, czarna maseczka na twarzy, na plecach miał plecak koloru zielonego z logo firmy „Nike”.
  • II mężczyzna w wieku około 20-25 lat, krótkie czarne włosy, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 178 cm, ubrany w czarno-czerwoną bluzę z białymi napisami na rękawach oraz czarne spodnie dresowe, niebieska maseczka na twarzy, na ramieniu miał dużą czarną torbę z logo firmy „Reebok”.


Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.