Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020
  • 21 czerwca 2020

Mój zielony azyl - podziel się zdjęciem swojego balkonu!

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD wraz z Klubem Osiedlowym Uszatek zapraszają miłośników roślin do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się zdjęciem swojego "zielonego azylu".

kwiaty, balkon
Mój zielony azyl - podziel się zdjęciem swojego balkonu · fot. pixabay.com


Wiosna już w pełni roztoczyła swoje wdzięki i otacza nas bogactwo zieleni, żółci i wielu innych barw. Dni stały się długie, a światło słońca jeszcze intensywniej maluje kolory. To czas kiedy rośliny wypuszczają nowe pędy, napuchnięte pąki kwiatów zaczynają pękać. Z pewnością większość z nas obserwuje teraz takie właśnie spektakle we własnym domu - na kwietnikach, parapetach lub balkonach. Nic więc prostszego jak chwycić za aparat i poszukać piękna w naszym prywatnym, zielonym azylu.

Zdjęcia konkursowe (max. 2 zdjęcia) mogą przedstawiać jedną, wybraną roślinę, cały "zielony parapet" lub balkonową aranżację z kwiatów. Może być zbliżenie lub cała panorama. Liczy się pomysł!

Do pobrania:


mój zielony azyl

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.