Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020
  • 26 czerwca 2020

Bieg charytatywny dla Świetlikowa z okazji 10-lecia KKS Polonia Tychy

Za nami:

Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy w tym roku świętuje 10-lecie reaktywacji. Z tej okazji przygotował kilka niespodzianek, a jedną z nich będzie wirtualny bieg #10naXPolonii. Jak można się domyślić, dystans to dziesięć kilometrów, a cały dochód z wpisowych będzie przeznaczony na Fundację „Świetlikowo”.

Bieg charytatywny dla Świetlikowa z okazji 10-lecia KKS Polonia Tychy
Zapraszamy na bieg charytatywny dla Świetlikowa z okazji 10-lecia KKS Polonia Tychy · fot. KKS Polonia Tychy


Na przebiegnięcie każdy z uczestników ma trzy dni - od 26 do 28 czerwca. Tytułową „dychę” należy zrobić w mniej niż 1,5 godziny, czyli nawet jeśli będziemy chcieli przejść dany dystans marszem, to powinniśmy zdążyć. Każdy wybiera dowolny moment, w którym pobiegnie. Oprócz głównego biegu organizowane będą biegi dziecięce - tu dystans jest dowolny. Dla osób, które obawiają się wyjść z domu lub nie są w stanie, istotna będzie informacja, że bieg można zastąpić dowolną inną aktywnością fizyczną.

Zapisy odbywają się za pomocą strony Elektronicznezapisy.pl. Koszt biegu na 10 kilometrów wynosi 30 złotych, a biegów dziecięcych - 5 zł. Warunkiem do potwierdzenia zapisu jest przelew kwoty na konto Fundacji. Oprócz tego prowadzona będzie rywalizacja za pośrednictwem aplikacji Endomondo. Za dodatkowe 30 złotych można zakupić również specjalną, okolicznościową koszulkę, a po biegu każdy z uczestników otrzyma medal oraz dyplom.

Więcej informacji znajduje się na stronie klubu www.poloniatychy.info.

BM / tychy.info, źródło: KKS Polonia Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.