
Wiadomości
- 10 czerwca 2020
- wyświetleń: 3183
[WIDEO] Tomasz Borowczyk nagrał nowy singiel z pociągami w tle
Tomasz Borowczyk jest muzykiem mieszkającym od 1984 roku w Tychach. Właśnie ukazał się jego najnowszy singiel "W nieskończoność". Teledysk był kręcony w naszym mieście.
Muzyka Tomasza Borowczyka łączy poezję śpiewaną z subtelną popową aranżacją. Jak pisze tyski artysta, tworząc, zanurza słowa w muzyce, namacza, odstawia na bok i pozwala, by wszystko wzajemnie się przegryzło - emocje przesiąkły nutami a nuty emocjami. Nie zawsze wie co z tego wyniknie. Czasem to jak wywoływanie zdjęć w ciemni. Słuchając najnowszego utworu, ma się wrażenie, że żadne z tych słów nie jest chybione.
Teledysk został zrealizowany w tyskich plenerach oraz w lokalu Tyska Stołówka.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[WIDEO] Mała tyszanka zaśpiewała w piosence do filmu Kleks i wynalazek Filipa Golarza!

Gorący tematTyszanin weźmie udział w Konkursie Chopinowskim!

[WIDEO] Halo! Tu Tychy! Rozmowa z Kasią Moś

Premiera singla tyszanki „Ukojenie” - muzyczna przestrzeń pełna emocji

Gorący tematOdszedł Kazimierz "Filo" Galaś, twórca m.in. "Czerwonego jak cegła"

Gorący temat"W blasku świec". Świąteczny utwór śpiewa duet wokalny Eli&Nati, czyli mama i córka!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.