Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020

Samochód uderzył w latarnię. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Mikołowskiej w Tychach. Osoby, które były jego świadkami, proszone są o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Zespół ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje świadków zdarzenia drogowego z udziałem nieznanego pojazdu. Sytuacja miała miejsce w okresie 11-12 maja pomiędzy godzinami 16:00-06:15. W wyniku zdarzenia na chodnik przewrócił się słup oświetlenia ulicznego znajdujący przy ulicy Mikołowskiej w Tychach (w rejonie skrzyżowania z ulica Młyńską w kierunku Mikołowa.)

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 478551267.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.