tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020

[ZDJĘCIA] Pożar w piwnicy w bloku przy al. Niepodległości

W sobotę, 6 czerwca około godziny 1 w nocy dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w budynku wielorodzinnym przy al. Niepodległości 27. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy oraz patrol policji.

Pożar w piwnicy w bloku przy al. Niepodległości - 6.06.2020 · fot. 112Tychy


Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu sytuacji okazało się, że w budynku doszło do pożaru w piwnicy - paliły się szmaty i inne materiały łatwopalne. Strażacy w aparatach ochrony układu oddechowego weszli do pomieszczeń i podali prąd wody na źródło ognia. Po kilkunastu minutach sytuacja została opanowana i ogień został ugaszony. Po ugaszeniu pożaru strażacy oddymili i przewietrzyli budynek.

Działania na miejscu trwały ponad godzinę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia lub podpalenie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności powstania pożaru.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.