tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020

Tyszanin na liście rezerwowej do programu MasterChef!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

Rafał Fidyt ma 37 lat i mieszka w Tychach. Pracuje jako pracownik produkcji w branży motoryzacyjnej. Teraz próbuje swoich sił w kuchni. Dzięki Waszym głosom trafił na listę rezerwową do programu MasterChef!

rafał fidyt
Rafał Fidyt może dostać się do programu MasterChef · fot. TVN


Trwają poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tym razem castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbywają się online. Nowa formuła przesłuchań pozwoliła jeszcze większej liczbie osób na zaprezentowanie swojego talentu i możliwość udziału w 9. edycji "MasterChefa".

Za nami ostatni etap castingów online i ostatnie miejsce w programie, o którym decydowali widzowie. Po zaciętej, trwającej do końca walce trzecim uczestnikiem 9. edycji programu MasterChef z największą ilością waszych głosów (1900) został Tomasz Grabowski. II miejsce przypadło Kamili Marciocha (1418 głosów), natomiast III miejsce zajął Rafał Fidyt (1106 głosów) i to oni trafiają na listę rezerwową! Filmik tyszanina znajdziecie TUTAJ.

Przypominamy, że pierwszym uczestnikiem 9. edycji programu MasterChef z największą ilością waszych głosów został 20-letni Kacper Lach. Drugi tydzień i kolejny uczestnik 9. edycji to Iwona Kurczab.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj