Wiadomości
- 8 czerwca 2020
- 9 czerwca 2020
- wyświetleń: 5887
[FOTO] Ruszył maturalny maraton! Trzymamy kciuki za maturzystów!
W poniedziałek rano do egzaminu maturalnego z języka polskiego przystąpiło w Tychach 818 tegorocznych maturzystów. Jutro młodzież otworzy arkusze sprawdzające wiedzę z matematyki.
Do egzaminu dojrzałości w naszym mieście przystąpili uczniowie 4 publicznych liceów ogólnokształcących i 6 publicznych techników. Do matury w państwowych szkołach przystąpiło także 27 ubiegłorocznych absolwentów.
Matura z matematyki rozpocznie się jutro o godzinie 9.00. W środę uczniów czeka egzamin z języka angielskiego. Matury w całej Polsce potrwają do 29 czerwca. Wyniki mają być znane do 11 sierpnia.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






