Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 czerwca 2020

Tyszanka zgłosiła się do udziału w programie MasterChef

Program MasterChef, którego polską wersję możemy od kilku lat oglądać na antenie telewizji TVN, rozpoczął poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce do 9 edycji. Jedną z kandydatek starających się o zostanie drugim uczestnikiem programu była pochodząca z Tychów Marlena Starzec. Niestety odpadła w głosowaniu publiczności. Obecnie trwa głosowanie na trzeciego kucharza.

Marlena Starzec w Master Chef
Marlena Starzec walczy o udział w 9. edycji MasterChefa · fot. TVN


Pani Marlena wraz z mężem na co dzień prowadzi sklepy zoologiczne. Oprócz tego jest mamą i nie wyobraża sobie dnia bez gotowania! Na potrzeby zgłoszenia do programu przygotowała tajską zupę z krewetek. Wideo nagrane przez panią Marlenę można oglądać TUTAJ.

Pani Marlena w głosowaniu publiczności zdobyła zaledwie 2% głosów, co jest jednoznaczne z utratą szansy na udział w programie. Pani Marlenie życzymy dalszych sukcesów i odwagi w realizacji swojej kulinarnej pasji!

Castingi do polskiej edycji najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbywają się tym razem online. Nowa formuła przesłuchań daje jeszcze większej liczbie osób szansę na zaprezentowanie swojego talentu i wzięcie udziału w 9. edycji "MasterChefa".

Między 18 maja a 7 czerwca na stronie internetowej programu można oglądać nagrania z rozmów castingowych. Osoba, której film w danym tygodniu otrzyma najwięcej głosów, wygra udział w edycji. Głosowanie odbywa się w weekendy. Teraz kolej na wybór trzeciego uczestnika. Aby zapoznać się z kandydatami i wziąć udział w ankiecie, kliknij tutaj.

ar / tychy.info, źródło: TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.