tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2020

Skradziono art. drogeryjne warte ponad 800 zł. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości ponad 800 złotych. Do zdarzenia doszło 27 marca w jednym ze sklepów przy ul. Wyszyńskiego w Tychach.

Ta kobieta może posiadać informacje nt. kradzieży w sklepie przy ul. Wyszyńskiego · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia kobiety mogącej posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: kobieta w wieku ok. 20 lat, ok. 175 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy ciemne do ramion. Kobieta nosi okulary prawdopodobnie korekcyjne. Na głowie ma założone okulary przeciwsłoneczne. Ubrana jest w bordową kurtkę z kapturem, spodnie typu leginsy, wzoru plam czarno-białych, ciemne obuwie, torebkę oraz granatowy plecak z białym napisem „NIKE”.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.