tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020

Filip Komorski zostaje w Tychach. To jego szósty sezon w GKS-ie

Najskuteczniejszy polski zawodnik w zespole zostaje w Tychach. To będzie już jego szósty sezon w trójkolorowych barwach. Dziś Filip Komorski przedłużył kontrakt z Mistrzami Polski. Nowa umowa będzie obowiązywać do 30 kwietnia 2021 roku.

Filip Komorski
Filip Komorski zostaje w Tychach · fot. Łukasz Sobala / GKS Tychy


- To nie były łatwe negocjacje, ale w końcu udało nam się dojść do porozumienia. Filip miał propozycje z kilku zagranicznych klubów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się zatrzymać go na kolejny sezon w Tychach. To bardzo ważna postać zespołu i zawodnik, który odgrywa w nim istotną rolę. Doskonale pamiętamy jego bramkę w finałowym spotkaniu przeciwko GKS Katowice, który dała nam Mistrzostwo Polski. W ostatnich dwóch sezonach również potwierdził wysoką formę i jestem przekonany, że w nadchodzących rozgrywkach Filip poprawi jeszcze swój dorobek punktowy - mówi Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

W ubiegłym sezonie 28-letni zawodnik wystąpił w 49 spotkaniach. Zdobył w nich 20 bramek i zanotował 28 asyst. Napastnik rozegrał również wszystkie spotkania w Lidze Mistrzów (2G+1A). Dziś Filip Komorski wspólnie z drużyną rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.