tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020

Wymiana nawierzchni na Kościuszki. Utrudnienia dla kierowców

Roboty na ul. Kościuszki wkraczają w kolejny etap prac. Zakończyła się wymiana chodników, a aktualnie rusza remont nawierzchni. Planowo prace potrwają do końca czerwca, co wiąże się z utrudnieniami w ruchu.

Wymiana nawierzchni ul. Kościuszki będzie prowadzona na odcinku od ul. Katowickiej w stronę Rynku. Na tym fragmencie ulica zyska nową asfaltową nawierzchnię, wcześniej jednak stary asfalt zostanie sfrezowany oraz zostaną uregulowane urządzenia infrastruktury technicznej.

W pierwszej fazie należy spodziewać się głównie robót przygotowawczych, niemniej jednak w kolejnych etapach będą występować miejscowe utrudnienia takie jak zawężenia, czy czasowe wyłączenia. Kierowców prosimy o ostrożność i o stosowanie się do znaków.

Wykonawcą zadania jest Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych SA - firma, która wygrała przetarg i w tym sezonie będzie odpowiadała za remonty nawierzchni bitumicznych w naszym mieście.

BM / tychy.info
źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.