Wiadomości

  • 29 maja 2020
  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 7165

Koronawirus w szpitalu. Działalność izby przyjęć i kardiologii zawieszona

Działalność oddziału kardiologicznego oraz izby przyjęć Szpitala Miejskiego w Tychach będzie zawieszona do 4 czerwca. Ma to związek z wykryciem u pacjentów tego oddziału koronawirusa. Poinformował o tym dzisiaj dr n. med. Marek Krawczyk, dyrektor tyskiej placówki. Pozostałe oddziały, pracownie i poradnie pracują bez zakłóceń.

Komunikat Szpitala Miejskiego w TychachW związku z informacjami medialnymi dotyczącymi ogniska koronawirusa w Szpitalu Miejskim w Tychach informuję, że w ubiegłym tygodniu potwierdzono u pacjentów oddziału kardiologicznego zachorowania na COVID-19. Zgodnie z obowiązującymi procedurami wdrożono właściwe postępowanie epidemiologiczne, a personel mający kontakt z pacjentami jest poddawany badaniom wykluczającym zachorowanie na COVID-19. W związku z powyższym do dnia 4 czerwca godz. 8.00 została czasowo zawieszona działalność oddziału kardiologii oraz izby przyjęć. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełne funkcjonowanie Szpitala.
Pozostałe jednostki organizacyjne, w tym oddział pediatryczny, poradnia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz lekarza rodzinnego, a także pracownie i poradnie specjalistyczne działają bez zakłóceń.


Dyrektor Szpitala Miejskiego w Tychach Sp. z o.o.
dr n. med. Marek Krawczyk

mp / tychy.info

źródło: Szpital Miejski w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj