Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 maja 2020
  • 31 maja 2020

Jakie zmiany zaszły w mieście w 2019 roku? Przeczytajcie raport

W czwartek, 28 maja podczas sesji Rady Miasta Tychy Andrzej Dziuba, prezydent Tychów przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Dokument ten jest źródłem wiedzy o Tychach i zmianach, jakie zaszły w naszym mieście w 2019 roku. Na blisko 170 stronach została podsumowana działalność Rady Miasta, Prezydenta, miejskich instytucji i spółek działających w Tychach.

Tychy z lotu ptaka, stadion miejski
Tychy z lotu ptaka - 06.2019 · fot. tychy.info


„Raport o stanie gminy miasta Tychy” został opracowany na podstawie danych pozyskanych z wydziałów Urzędu Miasta Tychy, jednostek organizacyjnych miasta, spółek miejskich, a także dostępnych analiz i raportów oraz danych statystycznych publikowanych przez Główny Urząd Statystyczny.

- Zachęcam Państwa do zapoznania się z całym „Raportem o stanie miasta Tychy”. Znajdziecie w nim wiele szczegółowych informacji i danych dotyczących tego, co działo się w mieście w ubiegłym roku. Dziękuję za zaangażowanie wszystkim, dzięki którym nasze miasto się rozwija, zmienia i odnosi tyle sukcesów - mówi Andrzej Dziuba, prezydent Tychów.

Treść „Raportu o stanie gminy miasta Tychy” została opublikowana na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: bip.umtychy.pl/raport-o-stanie-gminy/21

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.