Wiadomości

  • 28 maja 2020
  • 29 maja 2020
  • wyświetleń: 9173

[FOTO] Próba samobójcza w Tychach. Mężczyzna wyskoczył z balkonu

W czwartek, 28 maja po godzinie 11.00 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał wypaść z balkonu jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Zaręby. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został jeden z podległych patroli oraz zespół ratownictwa medycznego.

Mężczyzna wyskoczył z balkonu budynku przy ul. Zaręby - 28.05.2020 · fot. 112Tychy


Po przybyciu na miejsce służby zastały ok. 40-letniego mężczyznę leżącego na trawniku tuż przy wejściu do klatki schodowej. Na jego ciele, poza obrażeniami typowymi dla upadku z wysokości, lekarz i ratownicy medyczni ujawnili rany cięte rąk oraz rany kłute brzucha. Ze względu na ciężki stan mężczyzny podjęta została decyzja o wezwaniu na miejsce latającej karetki.

wypadek przy ul. Zaręby, lpr
Upadek z wysokości przy ul. Zaręby. Interweniuje LPR - 28.05.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Do zabezpieczenia lądowiska i pomocy w transporcie poszkodowanego mężczyzny z karetki pogotowia do śmigłowca na miejsce zadysponowany został zastęp tyskich strażaków. Po kilkunastu minutach latająca karetka była już na miejscu. Pilot wylądował pomiędzy budynkami jak najbliżej miejsca zdarzenia. Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala w Katowicach Ochojcu.

Celem zabezpieczenia wszystkich śladów oraz wykonania pełnej dokumentacji na miejsce zdarzenia wezwany stał policyjny technik kryminalistyki. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.